rainbow-preschool

W dniach 31.08.2017, 01.09.2017 oraz 02.10.2017 (czwartek, piątek i sobota) w godzinach 9:00-12:00 zapraszamy rodziców, opiekunów wraz ze swoimi pociechami na DNI OTWARTE w przedszkolu RAINBOW Pre-schoool.

Pragniemy aby wszyscy zainteresowani mieli możliwość zaznajomić się z ofertą edukacyjną naszej placówki. Na ten czas przygotowaliśmy wiele atrakcji, między innymi: zabawy sportowe, zabawy ze śpiewem, warsztaty recyklingowe dla maluszka i rodzica, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zabawy plastyczne i przede wszystkim niezwykle ciekawe zabawy w języku angielskim z wykorzystaniem podłogi interaktywnej, którą nazywamy magicznym dywanem. Dzieci będą mogły pofikać w podświetlanym basenie z piłeczkami, konstruować budowle z wykorzystaniem ogromnych klocków czy też zrelaksować się w hamaczku. Z pewnością czas upłynie nam szybko i w świetnej atmosferze.   

ZAPRASZAMY :-))