RAINBOW PRE-SCHOOL ENCOURAGES CREATIVITY AND FREE  THINKING.

Nasze przedszkole jest pierwszym w mieście anglojęzycznym przedszkolem łączącym nowoczesne technologie multimedialne oraz sprawdzone metody dydaktyczno-wychowawcze.

Naszym atutem jest przede wszystkim:

  • świetna lokalizacja w samym centrum miasta Białegostoku, przy ulicy Stanisława Staszica 12 (osiedle Bojary), mały niezwykle uroczy i klimatyczny domek pod wielkim dębem, z dala od gwaru i zgiełku sąsiadujących ulic;
  • przepięknie urządzone, nowoczesne sale dydaktyczne;
  • zacieniony latem zielony ogródek;
  • grupy 9 osobowe (łączna ilość dzieci w przedszkolu nie przekroczy 18 osób);
  • MAGICZNY DYWAN– najnowszej generacji sprzęt multimedialny przeznaczony przede wszystkim do nauki przez zabawę ale także do wspomagania różnych form edukacji i poszerzania wiedzy;
  • znakomity zespół doświadczonych pedagogów, anglistów, logopedów oraz psychologów, nastawionych i skupionych na pracy z dziećmi oraz na ich rozwoju;
  • szereg ciekawych zajęć dydaktycznych takich jak : nauka gry na instrumentach, zajęcia plastyczne, taneczne, praca z logopedą, terapia sensoryczna, taniec, rytmika, szachy i wiele innych;
  • JĘZYK ANGIELSKI– używany w przedszkolu przez cały dzień dzięki obecności lektorów (także z wykształceniem pedagogicznym) mających doświadczenie w pracy z dziećmi nie tylko w Polsce; Dyrektor Przedszkola RAINBOW to filolog i tłumacz specjalistyczny języka angielskiego, zdobywająca wiedzę i kwalifikacje w Wielkiej Brytanii oraz na Uniwersytetach białostockim i warszawskim, z długim doświadczeniem w pracy pedagogicznej;
  • bliskość natury, dzięki świetnej lokalizacji w centrum miasta, częste wizyty w parku będą pomagały rozwijać w dzieciach miłość do przyrody i otaczającego je świata, przedszkolny ogródek natomiast posłuży nam nie tylko do zabawy w ciepłe dni, ale sami będziemy w nim sadzić warzywa i kwiaty;
  • ZDROWA DIETA– dieta bezglutenowa, na której nie musi ale może być każde dziecko tak aby czuć się lepiej i mieć więcej energii do pracy.